KONST / Litografier / Färglitografi 13581337
nr 1358 1337
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, PT, utter. Motivet: 36x52cm
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:11:32
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr